Wrzos mówi ukochaj Siebie czułością serca

with Brak komentarzy

Wrzos mówi ukochaj Siebie czułością serca. Dotykaj delikatnie wszystkich drobinek ciała. Promieniej miłością

Wrzos mówi ukochaj Siebie czułością serca

Pomalutku, żegnam pąki lata i jego zapachy. Powolutku, zanurzam się w magicznym przejściu lata w głąb jesieni. Czuję światło, które rozświetla mi twarz kolorami liści. Bardzo lubię ten czas. Jest coś sentymentalnego w tym jak kwiaty i zioła koloryzują sięna jesień. Zachwycam się lila odcieniami wrzosu. To jedna z moch ukochanych barw, która koi me serce. Ma romantyczną naturę i wibruje cała refleksyjną radoścą. Rozumiemy się bez słów w czarodziejskiej magii jego kwiatów. Z rozkoszą zanurzam się w ich uroku. Ten czas powoduje rumieńce na mojej twarzy.

Siadam na skraju lasu przy brzózkach i wdycham ich piękno. Rozmarzam się w starożytnych wierzeniach celtyckich, gdy wrzos symbolizował wierność i trwałośc miłości. Moje serce wypromienia się i plecę z wrzosu wianek szczęścia. Skrywam pod poduszki bielą by uchylić rąbka tajemnicy podczas sennych marzeń.

A gdy będziesz na wrzosowisku może spotkasz się z czarodziejką…

Wrzos jest naturalną miłością, obdarowuje swymi delikatnymi kwiatkami tych, którzy troskliwie dbają o swe serce. Bukiecik wrzosu przytulam i rozpościeram aurę czułości z ciepłą dłonią na policzku. Wnoszę harmonię kobiecego i męskiego piękna w blasku istenia. Prawda świeci jasno i potężnie. Ponadto, wrzos miłuje, rozpala serce i duszę. Scala spojrzenia ukochanych podczas leśnych wędrówek.

Wyczarowuję słoiczek wrzosu, róży i kwarcu by czysta energia miłości chroniła mnie anielskimi skrzydłami, wzmacnia wewnętrzne piękno, przyciąga dobro. Razem z wrzosem wymieniamy się najwyższą energią światła. Gdy piszę tę opowieść, za oknem obficie pada deszcz. W fantazji wracam do grzejących me ciało dni. Wtedy, najlepiej zbierać kłącza i kwiaty. W pełne słońca dni, w intymnej relacji blasku dotykam esencj wrzosu.

Drogie Panie Wrzosie,

Twój czas onieśmiela mnie

Kolorujesz wrześniowe poranki i wieczory.

Och, ukochanarumienię się w świetle Twego blasku

Chodź, skosztuj mych kwiatów.

Rozpalaj ogień miłości i rozwijaj Swe piękno jak wyczekany podarunek.

A ja będę z radości z radością podziwiać Twój rozkwit…w lekkości naszych dusz i serc.

Wiesz, najszczęśliwszy jestem, gdy promieniejesz. Rozkwita wtedy moje serce.

Do złączenia dusz, ukochana…

Niezwykły, wrażliwy i czuły Wrzos, wcale nie pospolity (Calluna vulgaris) z rodziny Ericaceae wrzosowatych. Jako bukiet, miłosny talizman lub do kąpieli. Do kąpieli napar z 2 garści kwiatów i kłączy zaparzyć 30 minut i wlać do wody. Miłością tuli, miłością wygładza skórę i naturalne światło. Niezwykły dar natury, wrzos.

Katarzyna Hryniewicz

Obserwuj na Katarzyna Hryniewicz:

Nazywam się Katarzyna Hryniewicz. Zapraszam Cię do magicznego świata kwiatów i ziół. Opowiadam w nim jak zadbać o blask duszy dzięki smakom natury i rozjaśniać każdy dzień sercem. W radości i spokoju. Niech się pięknie darzy! Zaczytaj się w ziołowych opowieściach...