Sprzęt kuchenny holistyczne odżywianie

with Jeden komentarz

Sprzęt kuchenny holistyczne odżywianie to roboty i blendery, które fantastycznie radzą sobie w kuchni i są prostym wsparciem podczas gotowania.

Bardzo się cieszę, że mogę się spotkać z Tobą po przerwie świątecznej podczas wejść na żywo. Dla tych, którzy nie mogli obejrzeć live na moim fanpage Czuje i smakuje, przygotowałam artykuł 🙂 To też świetna okazja do poznania się i zadawania pytań. Mam nadzieję, że będzie pomocny podczas codziennego przygotowywania posiłków w kuchni.

Kto stoi za holistycznym odżywianiem live?

Po pierwsze, mam świetną wiadomość! W tym roku, wejścia na żywo będę prowadzić regularnie co tydzień w poniedziałki o godz. 19:30 z artykułami po transmisji. Będą to nie tylko krótkie i konkretne holistyczne wskazówki, ale też inspiracje do zdrowszego życia.

Nazywam się Katarzyna Hryniewicz i jestem autorką strony czujeismakuje.com i terapeutką kulinarną. Znajdziesz na niej apetyczne przepisy, fotografię kulinarną i ciekawostki ze świata zdrowego odżywiania.

Fantastyczny i przyjazny sprzęt kuchenny, którego jeszcze nie popsułam 🙂

Dziś skupię się na jednym temacie, który podzielę na trzy mniejsze. Podzielę się informacją o sprzętem kuchennym, którego sama używam i świetnie sprawdza się w kuchni podczas codziennych czynności. Na początek wezmę pod lupę:

Magimix 5200 XL robot kuchenny

To świetne rozwiązanie dla rodziny i osoby, która prowadzi blog kulinarny i często gotuje tak jak ja. Robot posiada jedną główną misę i dwie mniejsze, dodatkowo możesz skorzystać z nakładek do krojenia warzyw lub owoców i wyciskarki do cytrusów. Po 3 latach używania jestem z niego bardzo zadowolona! Jest wielofunkcyjny a jednocześnie nie ujmuje kreatywności w kuchni: trzeba trochę pomyśleć co z czym połączyć.

Ponadto, zrobisz w nim masło orzechowe, hummus, pasty kanapkowe, kulki daktylowe i kremy czekoladowe, ciasto i zmiksujesz zupę na krem. To mój faworyt i polecam go gorąco, prosty w obsłudze, specjalnie dla mnie – posiada tylko trzy główne przyciski z przodu tak bym umiała go obsłużyć 🙂 Jego moc to 1100 Wat, dlatego tak dobrze radzi Sobie z twardymi składnikami.

Phillips Promix blender ręczny

To prosty i popularny blender z powszechnie znanymi nakładkami do ubijania kremu, śmietanki czy miksowania zupy. Dodatkowo, posieka orzechy w dwóch mniejszych pojemnikach. Mój pierwszy przepis na blogu zrobiłam w nim 🙂 Jego moc to 800 Wat i świetnie działa przy szybkich i prostych przepisach.

Tribest Personal Blender – 100

To najmniejszy i najsprytniejszy sprzęt w mojej kuchni, jest lekki i często zabieram go w podróż. Bardzo go lubię ze względu na niewielkie rozmiary i moc podczas przygotowywania koktajli. Ten blender posiada 220 Wat, która z powodzeniem radzi sobie z warzywami liściastymi i owocami jak awokado czy pomidory. Silnik waży z kilogram. A do tego w podstawowej wersji są dwa pojemniki o pojemności 330 ml, które możesz zabrać do pracy lub szkoły 🙂 Jest tak dobry, że do tej pory nie kupiłam większego sprzętu. To wspaniały wybór do małej kuchni.

Mam nadzieję, że te informacje będą dla Ciebie pomocne, napisz w komentarzu co sądzisz o sprzęcie kuchennym i jakiego używasz?

 Uleczanie  holistykakuchniasprzęt

Obserwuj na Katarzyna Hryniewicz:

Nazywam się Katarzyna Hryniewicz. Zapraszam Cię do magicznego świata kwiatów i ziół. Opowiadam w nim jak zadbać o blask duszy dzięki smakom natury i rozjaśniać każdy dzień sercem. W radości i spokoju. Niech się pięknie darzy! Zaczytaj się w ziołowych opowieściach...