Roślinny obiad to warsztaty kulinarne dla kobiet, na których gotujemy obiad z 3 dań. Zupę, danie główne i deser z sezonowych składników.

Roślinny obiad

W Soboty spotykamy się na gotowanie obiadu roślinnego, podczas którego przygotujemy 3 dania obiadowe: kremową zupę, danie główne i deser. Warsztaty trwają 90 minut, od godz 15:00.

Warsztat zawiera roślinny obiad z 3 dań na bazie sezonowych warzyw i owoców. Organiczne składniki. Wartości odżywcze, relaksacyjny oddech i ebook do pobrania.

ROŚLINNY OBIAD MENU:

zupa krem z buraka/papryki i soczewicy

kotleciki z ciecierzycy z pieczonymi batatami/cukinią

jabłka/owoce jagodowe pod kruszonką z lodami kokosowymi

KORZYŚCI:

DOBRE SAMOPOCZUCIE, UCZUCIE SPOKOJU, BŁOGOŚCI I RADOŚCI

ZDROWY PRZEPŁYW ENERGII, DOBRA PRACA OSI JELITA SERCE MÓZG

3 POMYSŁY NA ZDROWY OBIAD, KTÓRY WZMACNIA NATURALNĄ MOC

Zobacz więcej na filmie:

Roślinny obiad

KIEDY:

SOBOTA GODZ. 15:00-16:30

90 minut

Warszawa

Z zamówieniem do domu. Warsztaty indywidualne.

ZAPISY przez formularz poniżej. Po wybraniu dogodnej daty, podam nr konta do wpłaty.

CENA: 150 ZŁ

PROWADZĄCA:

Nazywam się Katarzyna Hryniewicz, jestem autorką i założycielką miejsca dla kobiet z roślinnymi i sezonowymi przepisami: czujeismakuje.com Tutaj, możesz odpocząć, odżywić się i nakarmić zmysły organicznym pożywieniem i ziołami. Na blogu dzielę się 240 przepisami i 4 letnim doświadczeniem. Poprzez przepisy, inspiruję kobiety do czułego i zdrowienia odżywiania zgodnie z cyklem pór roku. Moją pasją jest spontaniczne gotowanie i jedzenie, taniec i długie wędrówki po górach. Prywatnie, jestem opiekunką zwierząt, natury i serca domu w którym tworzę. Obecnie, pogłębiam moją wiedzę z zakresu odżywiania holistycznego i ziół na studiach w Herbal Academy.

Roślinny Obiad Zapisy

Leave this field blank

Roślinny obiad

Roślinny obiad