Pracuj ze mną i wspieraj kobiety

Pracuj ze mną, pracuj z kobietą i wspieraj kobiety. Nazywam się Katarzyna Hryniewicz. Na co dzień wspieram kobiety na drodze ku zdrowiu ciała i ducha. Głęboko wierzę, że każda kobieta może czuć się zdrowo i lekko dzięki holistycznemu odżywianiu. Moją misję i pasję realizuję jako terapeutka kulinarna poprzez osobiste konsultacje i warsztaty kulinarne dedykowane kobietom. 

Jestem pasjonatką życia, dlatego bliskie są mi wartości natury, autentyczności, radości i lekkości. Dlatego też wybrałam ciepłe odcienie zieleni i różu dla mojej marki i strony. Kilka lat temu przeszłam zwycięsko przez depresję i candidę i dzisiaj pomagam Tobie. Jestem kobietą pełną determinacji i uporu i te wartości wspierają mnie na co dzień.

Co oferuję? 

  • artykuł gościnny na temat odżywiania holistycznego
  • tworzenie przepisów na blogi magazynów kulinarnych
  • przeprowadzenie wywiadu na blog
  • marka partnerem książki lub ebooka
  • logo i bio notka na stronie
  • warsztaty stacjonarne i wyjazdowe dla kobiet z warsztatem kulinarnym

Wspieram marki, dla których bliska jest autentyczność, radość, zdrowie i natura. Podejście holistyczne i wspieranie kobiet. A jeśli marzysz o wspólnych warsztatach wyjazdowych, napisz. Bardzo lubię podróżować i gotować 🙂 Jestem pewna, że wspólnie stworzymy wartościowe spotkanie dla kobiet.

Po więcej informacji o mnie zajrzyj na:

 https://www.czujeismakuje.com/o-mnie/

Napisz na kontakt@czujeismakuje.com lub zadzwoń na +48 660526538 i pracuj ze mną 🙂 Wszystkie szczegóły przesyłam na e-mail.

Pracuj ze mną