Oferta to miejsce, gdzie dowiesz się o najnowszych wydarzeniach, które organizuję na temat roślinnego odżywiania ciała i ducha. Tutaj możesz wybrać dla Siebie warsztaty lub konsultacje, których potrzebujesz by poczuć się lekko i zdrowo.

Warsztaty i konsultacje dla kobiet jako uleczenie. Czasem jest tak, że czujesz głęboką potrzebę bycia z drugą kobietą, wysłuchania, uradowania się razem podczas wspólnego gotowania.

Czuje i smakuje to pasja i misja byś poczuła i smakowała życie wszystkimi zmysłami. Wydarzenia stworzyłam szczególnie dla Ciebie droga Kobieto byś mogła zadbać o ciało i ducha, byś mogła nakarmić zmęczony organizm, a w rezultacie poczuć się lekko zdrowo.

Przez co przechodzisz? Jeśli czujesz lęk, stres lub przemęczenie i nie masz energii na co dzień; jestem tutaj. Jeśli doświadczasz depresji lub candidy, jestem dla Ciebie. Sama przez kilka lat byłam w bólu tych dwóch doświadczeń. Uzdrowiłam się i dzisiaj pomagam takiej kobiecie jak Ty i jak Ja. Dlatego zapraszam Ciebie na moje wyjątkowe warsztaty i konsultacje.

Czego pragniesz piękna kobieto? Czuć się lekko i spokojnie? Wyspać się spokojnie? Poczuć swoje serce i duszę? Zacząć tańczyć boso w salonie ze szczęścia? Oczyścić lub wzmocnić organizm? Nauczyć się gotować nowe, roślinne przysmaki? Dowiedzieć się ciekawostek o składnikach?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś twierdząco, to zapraszam Ciebie na moje warsztaty i konsultacje dla zdrowia ciała i ducha, które organizuję w Warszawie. Więcej szczegółach znajdziesz w poszczególnych zakładkach pod napisem oferta 🙂 Rozkwitaj! A tutaj możesz zobaczyć jaka panuje atmosfera na moich spotkaniach. Relacja z pierwszej roślinnej kolacji dla kobiet: https://www.czujeismakuje.com/relacja-z-pierwszej-roslinnej-kolacji/ Do zobaczenia 🙂

Oferta