Zapraszam do świata roślinnych smakowitości. Na mojej stronie, przekazuję miłość do zmysłowego gotowania w zgodzie z naturą. Moje przepisy są proste i pyszne. Dzięki nim, nakarmisz i odżywisz ciało. Składniki, które wzmacniają ciało na osi jelita, serce i mózg. Zadbasz o mocne ciało i wnętrze. Czuje i smakuje – kobieta czuje i smakuje zmysłowo życie.

Nazywam się Katarzyna Hryniewicz, jestem autorką 240 przepisów na mojej stronie czujeismakuje.com i autorką ebooka: Roślinne Menu Weekendowe, które odżywia i cieszy sezonowymi dobrami natury. Na blogu, dzielę się moim 4 letnim doświadczeniem w odżywianiu roślinnym. Obecnie, studiuję zielarstwo w Herbal Academy by zgłębić naturę roślin, pożywienia i ich wartości. Inspiruję do czułego i zdrowienia odżywiania zgodnie z cyklem pór roku. Moją pasją jest gotowanie i jedzenie. Poza niszczeniem kuchni, kocham zwierzęta i naturę, taniec, leśne i górskie wędrówki do zdarcia stóp i szarlotkę.

Roślinne Smakowanie Życia

W latach 2014-2017, doświadczyłam candidy i depresji. Był to dla mnie czas trudnych, zdrowotnych wyzwań. Dużo pracowałam i jadłam posiłki, które nie wspierały mnie. Dużo cukru, pszenicy i wychładzających składników. Wtedy, bardzo dużo się nauczyłam, a droga doprowadziła mnie do pomysłu na stronę i roślinnego odżywiania. W 2017 roku dzięki konsultacji z naturopatką Anną Raś Menet z Przerwa na Życie, odzyskałam zdrowie. Dowiedziałam się co mi służy. Dzisiaj, cieszę się i celebruję każdą chwilę. Z tej podróży powstała strona, warsztaty i ebook. Zapraszam do smakowania.

Rozsmakuj się w życiu, wszystkimi zmysłami. Poczuj piękno i dobro roślin. Inspiruj się do zdrowego gotowania w zgodzie z naturą i swoją kobiecością.

Gotowanie jest jak miłość. Należy do niego podejść bez opamiętania albo nie podchodzić wcale

–Harriet Van Horne–

Odżywiajmy się z czułością dla swojego ciała, które jest naszym domem.

Katarzyna Hryniewicz

O mnie

Roslinne przepisy dla ciala i duszy