O mnie

Aromatyczny zapach dochodzi do koniuszka nosa i mózgu. Barwy owoców i warzyw olśniewają blaskiem i świeżością. Biorę pierwszy kęs i upajam się chwilą ciepła i pieszczenia podniebienia wyjątkowym smakiem. Otulam przełyk i jelita dobrym pożywieniem. Czuję spokój, błogość i radość. Serce wypełnia się miłością i czułością. Czuje i smakuje – kobieta czuje i smakuje zmysłowo życie.

Jestem kobietą zafascynowaną roślinnym odżywianiem w pełni. Od ciała, serca i umysłu po emocje. W swojej codziennej misji odżywiam kobiecość poprzez naturalne dary i zioła. Jestem autorką 250 przepisów na mojej stronie czujeismakuje.com i ebooka: Roślinne Menu Weekendowe. Na warsztatach , dzielę się 4 letnim doświadczeniem w odżywianiu roślinnym. W tym roku, ukończyłam podstawowy kurs holistyczny zielarstwa w Herbal Academy. Moją pasją jest smakowanie życia i żywienie. Poza niszczeniem kuchni, kocham zwierzęta i naturę, taniec, leśne i górskie wędrówki do zdarcia stóp i szarlotkę 🙂

Kilka lat temu, przeszłam intymną podróż w głąb Siebie, która pokazała mi to czego nie można objąć wzrokiem i ciałem. Czasem, w życiu potrzebne jest trzęsienie Ziemi by uzdrowić i oczyścić, scalić na nowo kawałeczki Siebie. Ujrzeć głęboką miłość do Siebie i świata. Dzisiaj, cieszę się i celebruję każdą chwilę. Z tej podróży powstała strona, warsztaty i ebook. Zapraszam do smakowania.

Rozsmakuj się w życiu, wszystkimi zmysłami. Poczuj piękno i dobro roślin. Inspiruj się do zdrowego gotowania w zgodzie z naturą i swoją kobiecością.

Gotowanie jest jak miłość. Należy do niego podejść bez opamiętania albo nie podchodzić wcale

–Harriet Van Horne–

RECENZJE

Kolacja Roślinna Pełnia Zmysłów. Styczeń 2020. Bardzo dziękuję Kasiu, za ten miły wieczór. Było przesmaczne, przesympatycznie – jak na spotkaniu z dobrymi przyjaciółmi. Wszystkie przepisy z kolacji z pewnością powtórzę nie jeden raz 🙂 – Agnieszka.

Warsztaty kulinarne ‘Wiosenne oczyszczanie’ Maj-Czerwiec 2019. Dziękuję za wspaniały wieczór i warsztaty. Już nie mogę doczekać się przepisów. – Małgosia.

O Czuje i smakuje. Uwielbiam to miejsce, ogromna wiedza i świetne przepisy. Dla wszystkich świadomych kobiet. Bardzo lubię Twoją stronę, czerpię z niej dużo inspiracji – Małgorzata Karwacka https://mojewielkiewesele.pl

Koktajl bananowy na mleku kokosowym. Kasiu zainspirowałaś mnie i od kilku dni włączam koktajle w swoją codzienną dietę. Jest pysznie 🙂 Dziś był arbuz+banan+szpinak+mleko ryżowe. Warzywnych jeszcze nie próbowałam 🙂 – Mona Drużkowska https://yabooshko.pl

Karmelowe ciasteczka z czekoladą. Sierpień 2020. Były przepyszne. Smakowity balans słodyczy i czekoladowej goryczki, mniam – Ania.

Ciastka warzywne bez mąki. Czerwiec 2021. Przepis był super, ciasteczka pyszne i poszły od razu tak, że nawet nie zdążyłam zdjęcia zrobić 🙂 – Magda.

Roslinne przepisy dla ciala i duszy