O mnie, to strona o historii założenia strony Czuje i smakuje, marki, która wspiera kobiety na drodze ku harmonii ciała i ducha.

Na początek, kilka słów o mnie. Nazywam się Katarzyna Hryniewicz. Na co dzień, pomagam kobietom, ponieważ ufam, że każda kobieta może czuć się lekko i zdrowo. A moją misję i pasję realizuję jako terapeutka kulinarna i holistyczna. Znajdziesz tutaj nie tylko apetyczne, aromatycznych i autentyczne przepisy dzięki którym staniesz się kobietą pełną radości, ale też proste wskazówki i ciekawostki odżywcze. Ponadto, pokażę ci jak w prosty i apetyczny sposób przygotować roślinne i smaczne dania na każdy dzień.

Pasja i misja Czuje i smakuje

Wracając do roku 2014, gdy dowiedziałam się o candidzie, a następnie w 2016 roku o depresji; postanowiłam zmienić moje życie. Przetrwałam i zwyciężyłam. Na bazie tych doświadczeń, założyłam moją stronę w 2018 roku jako osobisty blog, który był miejscem na uleczenie. Po 1,5 roku podjęłam decyzję by przekazać moją historię i pasję szerszemu gronu. Dlatego, dziś wspieram kobiety w zdrowiu kompleksowym. Bliskie są mi wartości natury, autentyczności, radości i lekkości. Stąd odcienie ciepłej zieleni i różu na stronie. Korzystam przy tym z dóbr naturopatii, ziół i własnego doświadczenia. Codziennie się uczę i zawsze sprawdzam teorię w praktyce.

Moje zainteresowania

W wolnej chwili spotkasz mnie w górach, najlepiej czuję się w Bieszczadach i Beskidzie, na leśnych wędrówkach, czytającą książki z zakresu zdrowia. Jestem także posiadaczką nieposkromionego apetytu na życie i podróży, najważniejsze by gdzieś blisko było jedzenie. Moją miłością jest słoneczna Italia, zaraz po Polsce. Co więcej, jestem także opiekunką i przyjaciółką wspaniałego i radosnego psiaka o imieniu Haps, który wiernie towarzyszy mi w podróżach 🙂

Jestem pasjonatką i alchemiczką życia

Na co dzień, kieruję się sercem i kreatywną naturą. Działam także z pasją i lubię otaczać pięknem. Bardzo ważne dla dla mnie relacje, dlatego spełniam marzenia i inspiruję do zdrowego życia. Uwielbiam dbać o Siebie i innych, to sprawia, że czujesz się atrakcyjna. W mojej ofercie znajdziesz dedykowane kobietom osobistych konsultacji online 60 minutowych. Informację o nich znajdziesz w zakładce oferta. Podczas nich zaopiekujesz się sobą i poczujesz się lekko i zdrowo. Odpowiesz na pytania, przygotujesz swój tygodniowy jadłospis i wzmocnisz organizm podczas specjalnie przygotowanej dla Ciebie miesięcznej praktyki zawierającej zdrowe przepisy dla ciała i ducha jak na przykład praca z oddechem czy apetyczne, owocowe miski śniadaniowe.

Dbam o estetykę

Estetyka to miłość do świata, ludzi i siebie. Pomagam odnaleźć piękno, zdrowie i radość w życiu poprzez celebrowanie go wszystkimi zmysłami. Angażuję całą siebie w każdy pomysł i działam z pasją. Moim celem jest bym mogła zbudować dobrą relację z samą sobą, a jednocześnie z innymi. Mam nadzieję, że zarażę Ciebie radością i spokojem płynącą z mocy roślin i holistycznego odżywiania.

Skontaktuj się ze mną przez zakładkę kontakt, napisz e-mail: kontakt@czujeismakuje.com lub umów wizytę: https://www.czujeismakuje.com/konsultacje

Z przyjemnością odpowiem na pytania. Mam nadzieję, że strona o mnie będzie pomocna.

Zdrowia i piękna,

Katarzyna Hryniewicz

O mnie