Katarzyna Hryniewicz

Dotykam Cię delikatnie, najczulej jak umiem. O poranku scałuję mokrej rosy obfitość. Spotykamy się w blasku promieni słonecznych. Otulam Cię energią ciepła i spokoju. Ty poddajesz się tym pieszczotom i następuje wymiana naszych darów. Jak cudownie jest witać się z kwiatami i rozświetlać wspólnie drogę ku promieniom życia przepełnionego spełnieniem i harmonią.

Mówią o mnie czarodziejka, romantyczka z kwiatami na głowie. Pełna ciepła i magii…Lubię tworzyć piękno malowane naturą. Studiuję powolutku ciało, umysł i duszę; rozsmakowuję się w każdym kęsie.

W swojej codziennej misji odżywiam kobiecość poprzez smaki natury i zioła. By rozpalać wewnętrzny ogień. By dbać o blask duszy.

Jestem studentką 3 roku kursu ziołowego w Herbal Academy. Dzielę się skarbami natury z zakresu fitoterapii, rozświetlam dusze boskiej kobiecości.

Prywatnie, pasjonują mnie zwierzęta i natura, taniec, leśne i górskie wędrówki do zdarcia stóp. Kiedy upieczesz mi szarlotkę, ach wtedy będziemy tańczyć do rana :)!

Zapraszam do wspólnej podróży w głąb kobiecości.

Moja intymna podróż w głąb ciała, uzdrowiła i oczyściła, scaliła na nowo wszystkie kawałeczki. A gdy kobieta odnajduje światło swej duszy, dzieje się magia i cały świat uzdrawia się razem z nią. W bezgranicznej miłości i zaufaniu do życia.

RECENZJE

Kolacja Roślinna Pełnia Zmysłów. Styczeń 2020. Bardzo dziękuję Kasiu, za ten miły wieczór. Było przesmaczne, przesympatycznie – jak na spotkaniu z dobrymi przyjaciółmi. Wszystkie przepisy z kolacji z pewnością powtórzę nie jeden raz 🙂 – Agnieszka.

Warsztaty kulinarne ‘Wiosenne oczyszczanie’ Maj-Czerwiec 2019. Dziękuję za wspaniały wieczór i warsztaty. Już nie mogę doczekać się przepisów. – Małgosia.

O Czuje i smakuje. Uwielbiam to miejsce, ogromna wiedza i świetne przepisy. Dla wszystkich świadomych kobiet. Bardzo lubię Twoją stronę, czerpię z niej dużo inspiracji – Małgorzata Karwacka https://mojewielkiewesele.pl

Koktajl bananowy na mleku kokosowym. Kasiu zainspirowałaś mnie i od kilku dni włączam koktajle w swoją codzienną dietę. Jest pysznie 🙂 Dziś był arbuz+banan+szpinak+mleko ryżowe. Warzywnych jeszcze nie próbowałam 🙂 – Mona Drużkowska https://yabooshko.pl

Karmelowe ciasteczka z czekoladą. Sierpień 2020. Były przepyszne. Smakowity balans słodyczy i czekoladowej goryczki, mniam – Ania.

Ciastka warzywne bez mąki. Czerwiec 2021. Przepis był super, ciasteczka pyszne i poszły od razu tak, że nawet nie zdążyłam zdjęcia zrobić 🙂 – Magda.

Roslinne przepisy dla ciala i duszy