O mnie

Aromatyczny zapach dochodzi do koniuszka nosa i mózgu. Barwy owoców i warzyw olśniewają blaskiem i świeżością. Biorę pierwszy kęs i upajam się chwilą ciepła i pieszczenia podniebienia wyjątkowym smakiem. Otulam przełyk i jelita dobrym pożywieniem. Czuję spokój, błogość i radość. Serce wypełnia się miłością i czułością. Ciało promienieje blaskiem, który rozświetla wszystko wokół.

Jestem kobietą zafascynowaną roślinnym odżywianiem. Od ciała, umysłu i duszy. Cudu, którym jesteś. I wszystkim co się na niego składa. Studiuję ludzkie ciało i emocje powolutku, rozsmakowuję się w każdym kęsie.

W swojej codziennej misji odżywiam kobiecość poprzez naturalne dary i zioła. Jestem autorką 250 przepisów na mojej stronie czujeismakuje.com, ebooka: Roślinne Menu Weekendowe i holistycznych warsztatów.

W 2021 roku, ukończyłam podstawowy kurs holistyczny zielarstwa w Herbal Academy. Obecnie, studiuję na 2 letnim kursie pogłębiającym nabytą wiedzę. Dzielę się skarbami natury z zakresu fitoterapii, rozświetlam dusze boskiej kobiecości.

Poza dekorowaniem kuchni, pasjonują mnie zwierzęta i natura, taniec, leśne i górskie wędrówki do zdarcia stóp i szarlotka… 🙂

Zapraszam do wspólnej podróży w głąb kobiecości.

Moja intymna podróż w głąb ciała, uzdrowiła i oczyściła, scaliła na nowo wszystkie kawałeczki. A gdy kobieta odnajduje światło swej duszy, dzieje się magia i cały świat uzdrawia się razem z nią. W bezgranicznej miłości i zaufaniu do życia.

Niech Twoje dary rozświetlają drogę innym wędrowcom i wspierają na drodze czułości.

RECENZJE

Kolacja Roślinna Pełnia Zmysłów. Styczeń 2020. Bardzo dziękuję Kasiu, za ten miły wieczór. Było przesmaczne, przesympatycznie – jak na spotkaniu z dobrymi przyjaciółmi. Wszystkie przepisy z kolacji z pewnością powtórzę nie jeden raz 🙂 – Agnieszka.

Warsztaty kulinarne ‘Wiosenne oczyszczanie’ Maj-Czerwiec 2019. Dziękuję za wspaniały wieczór i warsztaty. Już nie mogę doczekać się przepisów. – Małgosia.

O Czuje i smakuje. Uwielbiam to miejsce, ogromna wiedza i świetne przepisy. Dla wszystkich świadomych kobiet. Bardzo lubię Twoją stronę, czerpię z niej dużo inspiracji – Małgorzata Karwacka https://mojewielkiewesele.pl

Koktajl bananowy na mleku kokosowym. Kasiu zainspirowałaś mnie i od kilku dni włączam koktajle w swoją codzienną dietę. Jest pysznie 🙂 Dziś był arbuz+banan+szpinak+mleko ryżowe. Warzywnych jeszcze nie próbowałam 🙂 – Mona Drużkowska https://yabooshko.pl

Karmelowe ciasteczka z czekoladą. Sierpień 2020. Były przepyszne. Smakowity balans słodyczy i czekoladowej goryczki, mniam – Ania.

Ciastka warzywne bez mąki. Czerwiec 2021. Przepis był super, ciasteczka pyszne i poszły od razu tak, że nawet nie zdążyłam zdjęcia zrobić 🙂 – Magda.

Roslinne przepisy dla ciala i duszy