Przejdź do treści
Strona główna » Dla ciała i ducha » Leśna medytacja szczęśliwego serca

Leśna medytacja szczęśliwego serca

Zaproś Siebie na ucztę dla ciała i ducha. Odżywiaj je poprzez kontakt z naturą, stąpając po miękkim mchu. Wspaniała Kobieto, w tym miejscu możesz zaprosić Siebie na intymne spotkanie: “Leśna Medytacja Szczęśliwego Serca” Życzę Ci pięknego czasu.

Leśna medytacja szczęśliwego serca

Jest to pierwsza z serii intymnych medytacji by wzmocnić się wewnętrznie i poczuć się w harmonii z naturą. Na początek, przygotowałam cykl comiesięcznych medytacji, które pomogą Ci w trudnych momentach. Ponadto, wzmocnią odporność, poprowadzą do wewnętrznej harmonii i radości w ciele. Dzięki nim, będziesz mogła spokojnie realizować się w życiu osobistym, zawodowym i artystycznym. Co więcej, rozwiniesz zaufanie, pewność siebie i miłość. Tego Ci życzę. Niech Ciało czuje życie wszystkimi zmysłami.

Dzisiaj zabierz Siebie do lasu. Niech las Cię odżywi, a Ty bądź piękna i radosna

Leśna medytacja szczęśliwego serca to czas dla Ciebie. Teraz masz 2-3 minuty dla Siebie by czerpać to, co najlepsze na wiosnę i całe życie. To jak dzisiaj komunikujesz się z ciałem, zbierze owoce w przyszłości. Zadbaj o nie by cieszyć się witalnością przez długie lata. Leśna medytacja to jedna z najprzyjemniejszych i najprostszych dróg na uleczenie i poczucie pełni miłości. Dodatkowo, droga do odżywienia ciała. A jeśli potrzebujesz więcej wskazówek na wzmocnienie i zadbanie o Siebie, zajrzyj do tego artykułu na blogu: https://www.czujeismakuje.com/5-sposobow-na-wzmocnienie-oslabionego-organizmu/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor