Konsultacje online

Konsultacje online to kompleksowe wsparcie dla każdej kobiety, która pragnie poczuć się lekko i zdrowo by cieszyć się życiem. Dzięki osobistej konsultacji poznasz i uświadomisz sobie potrzeby organizmu, zapoznasz się z nawykami żywieniowymi. Zrobisz także pierwszy kro ku zmianie na zdrowszy styl życia lub całkowicie wegański. Podejmij decyzję i zadbaj o siebie kompleksowo.

Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Hryniewicz i na codzień wspieram kobiety na drodze ku zdrowiu ciała i ducha. Wierzę, że każda kobieta może czuć się lekko i zdrowo dzięki holistycznemu odżywianiu. Dlaczego to robię? Kiedyś ja potrzebowałam pomocy, dziś pomagam innym kobietom.

Co mnie wyróżnia?

Posiadam 18 letnie doświadczenie w pracy interpersonalnej z grupą i indywidualnie, które zdobyłam podczas mojej kilkunastoletniej pracy jako lektorka j. angielskiego, zdobyłam Jestem osobą empatyczną, spokojną i ciepłą. Ponadto, mam 4 letnie doświadczenie w przygotowywaniu roślinnych posiłków i wegańskim stylu odżywiania.

Kremowa zupa kalafior i pietruszka

Wspieram kobiety w zdrowiu. Zacznę od tego, że każda kobieta może czuć się pięknie. Co więcej, może się uleczyć jeśli tego głęboko pragnie. Konsultacje online to czas wyjątkowy zarówno na kompleksowe zadbanie o Siebie. Rozmowy odbywają się codziennie od wtorku do piątku, a godziny ustalasz w dogodnym czasie między 10:00-16:00. Czas trwania konsultacji to 60 minut.

Co obejmuje konsultacja?

  • pakiet pytań, które pozwolą na kontakt z ciałem i emocjami
  • omówienie kwestionariusza i tygodniowego jadłospisu
  • dotarcie do źródła potrzeb i problemu
  • rozmowa przez skype, zoom lub messenger
  • praktyczne wsparcie i rozmowa na temat obecnego odżywiania
  • zdrowotne wskazówki dla ciała i ducha w praktyce miesięcznej
  • wsparcie po konsultacji przez e-mail: przykłady posiłków i napoi, techniki oddechowe i relaksacyjne
  • tematy i potrzeby konsultacji: zmiana odżywiania na wegetariańskie, wegańskie, doświadczenie candidy, depresji, zdrowy styl życia

Jakie są korzyści konsultacji?

Dzięki konsultacji poczujesz wewnętrzną harmonię i zadbasz o Siebie. Co więcej, nie tylko określisz relację z jedzeniem, ale też zadbasz o emocje. Kluczowe pytanie to czy i jak się odżywiasz? Dodatkowo, przed rozmową otrzymasz pytania, a po konsultacji wsparcie przez e-mail. Ponadto, zadbasz o ciało poprzez praktykę miesięczną z propozycją posiłków i napojów wraz z ziołami. A jeśli potrzebujesz, możesz wybrać dłuższy termin. Będą to nie tylko wskazówki na temat odżywiania, ale też oczyszczania i równowagi organizmu. Dzięki nim, poczujesz znaczną poprawę i przypływ energii. Dlatego. konsultacje online to inwestycja w zdrowie. Przeczytaj opinie innych kobiet tutaj: https://www.facebook.com/czujeismakuje

Jak się zgłosić?

Wypełnij formularz zapisu poniżej lub napisz e-mail na: kontakt@czujeismakuje.com Konsultacje trwają 60 minut i kosztują 200 zł.

Formularz zapisu

Czuje i smakuje – Ciało czuje gdy smakuje życie wszystkimi zmysłami

Katarzyna Hryniewicz

Czuje i smakuje logo marki