Jak zadbać o Siebie holistycznie?

with Brak komentarzy

Jak zadbać o Siebie holistycznie? Cieszy mnie, gdy mogę wspierać inne osoby na drodze ku zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Co więcej, szerzyć zdrowe odżywianie oparte na naturalnych składnikach, służyć i dzielić się moją pracą, pasją. Dlatego, z chęcią przyjęłam zaproszenie Agnieszki Żmudy, psycholog i autorki blogu http://psychologicznieorozwoju.pl by napisać artykuł o holistycznym odżywianiu.

Czego dowiesz się z artykułu? Uchylę trochę rąbka tajemnicy, a po cały wpis zapraszam serdecznie na stronę Agnieszki. Po pierwsze, przygotowałam dla Ciebie kilka faktów o mnie, z których dowiesz się kim jestem i czym się zajmuję na co dzień 🙂 Po drugie, artykuł poprowadzi Ciebie od moich osobistych doświadczeń, do założenia własnej strony.

Zadbaj o Siebie z miłością. To główne przesłanie mojego artykułu. Podaję w nim pomysły na odżywienie ciała i ducha, które opisałam dla potrzeb artykułu, a także inne pomysły dla portali i stron ze świata zdrowia. Prowadzę Ciebie od miłości własnej i bezwarunkowej zadając pytania i motywując do zajrzenia do swojej kuchni lub łazienki.

Moja recepta na zdrowie. Artykuł stanowi też zaproszenie do świata rytuałów i zmysłowego dbania o ciało i ducha przy pomocy naturalnych składników.

Obfite i szczęśliwe życie to odpowiedź na pytanie jak zadbać o Siebie holistycznie? W moim nowym wpisie zachęcam Ciebie do aktywnej obecności i uważności na Siebie. Na końcu znajdziesz kwestionariusz obfitości życia i jeszcze więcej aromatycznych przepisów z mojego bloga. Serdecznie zapraszam do lektury na weekend i zadbania o Siebie nie tylko w trudnym czasie, ale zawsze. Artykuł znajdziesz tutaj: https://www.psychologicznieorozwoju.pl/jak-zadbac-o-siebie-holistycznie/. Dobrego czytania 🙂

Jak zadbać o Siebie holistycznie?
Obserwuj na Katarzyna Hryniewicz:

Nazywam się Katarzyna Hryniewicz. Cieszę się, że mnie odwiedzasz. Jestem autorką i założycielką strony czujeismakuje.com, ponad 200 przepisów na zdrowe śniadania, obiady i kolacje, a także ebooka "Roślinne menu weekendowe" Inspiruję kobiety do czułego odżywiania w zgodzie z biegiem natury. Zapraszam na warsztaty online Roślinny obiad i do radości w kuchni. Pozdrawiam ciepło, Katarzyna.

Latest posts from