Gdy kobieta smakuje, delikatnie i apetycznie, skradając się miękko do kuchni…

Zapala powoli ukochaną świecę kwiatową i oddycha głęboko, ciekawa co przyniesie nowy dzień. Dotyka z czułością warzyw zakupionych na targu i zerwanych w ogródku…dziękuje im za obfitość i szczodrość plonów. Wącha świeże zioła radośnie ustawione na parapecie. Co dzisiaj wyczaruje by odżywić ciało do głębi?

Bardzo się cieszę, że wybrałaś moją stronę Czuje i smakuje na towarzyszkę podróży. Mam nadzieję, że odnajdziesz tutaj zdrowie i radość, które pomogą Ci w harmonii życia. Czuje i smakuje to pasja do życia i zdrowia blisko natury, tego co rodzi jak warzywa i owoce, kwiaty i zioła. Dzięki nim, odżywiasz ciało i duszę kompleksowo. Dzięki temu, odżywiasz wszystko wokół. Tutaj, odnajdziesz bliski kontakt z organicznym, żywym pożywieniem, posiłkami, które karmią radością, spokojem, naturalnym dobrem, czułością i miłością. Dla energii kobiety, bliskich i przyjaciół. Te jakości przyświecają mi na co dzień. Zapraszam serdecznie do świata czułego odżywiania bogactwem roślin.

Wspieram przez:

  • artykuł gościnny na temat odżywiania holistycznego
  • przeprowadzenie wywiadu na blog
  • marka partnerem książki lub ebooka
  • logo i bio notka na stronie
  • warsztaty stacjonarne i wyjazdowe dla kobiet z warsztatem kulinarnym

Gdy kobieta smakuje życie, czuje i raduje się na każdy nowy dzień. Tego Ci życzę z głębi serca. Jeśli masz ochotę stworzyć wspólne warsztaty to wiedz, że bardzo lubię jeść, tańczyć i przytulać. Na to wszystko składają się moje potrawy🙂 Jestem pewna, że wspólnie stworzymy wartościowe spotkanie dla kobiet.

Przeczytaj moje artykuły i rozmowy online:

Tutaj możesz dowiedzieć się o mnie więcej:

 https://www.czujeismakuje.com/o-mnie/

Pracuj ze mną