Przejdź do treści
Strona główna » Przepisy » Zdrowe odżywianie » Energia miłości w pożywieniu

Energia miłości w pożywieniu

Dary natury, które wzmacniają naturalną energię od wewnątrz. Dla harmonii ciała i duszy. Ich radości i blasku. Energia miłości w pożywieniu.

To, co sprawia, że z entuzjazmem kosztujemy jedzenie, to energia

My nią jesteśmy i wszystko wokół. By promienieć zdrowiem, które widać i czuć w oczach blasku, w promiennej cerze i lekkim ciele wystarczy pięknie się odżywiać. Sama, najlepiej wiesz co Tobie służy, a co nie. Istnieją pewne przyjęte, stałe praktyki, które może włączyć do życia każdy by kwitnąć każdego dnia. Poza oddechem i wewnętrzną harmonią, kontaktem z naturą i dobrymi ludźmi; odżywianie dostarcza wiele energii. Dzięki niej, realizujemy swoje ścieżki życia i pasje.

Wypełniony dostatkiem i obfitością organizm jest bogaty, szczęśliwy i zdrowy

Możesz z niego czerpać nieskończenie. W miłości serca, aby ją utrzymać spożywajmy zielony kolor. Występuję naturalnie w lesie, górach i nad morzem. To on koi oczy i układ trawienny. Im więcej zielonych warzyw jak kapustne brokuły, liściaste jarmuże i rukole, liście rzodkiewki, natka pietruszki, nawilżająca cukinia i ogórki, tym lepiej. Stanowią życiodajną energię, oczyszczają, pobudzają trawienie i wspierają dobre funkcjonowanie układu nerwowego.

Energia miłości w pożywieniu to nie tylko gotowe danie, ale droga od rośliny do talerza. Cudownie jest zacząć praktykować głębokie poznanie i spotkanie z roślinami by zobaczyć co się dzieje podczas całego procesu. Wtedy, z jeszcze większą wdzięcznością spożywamy posiłki. Przede wszystkim, pełne życia składniki posiadają żywy i naturalny kolor, pachną. Gdy gotujemy, aromat roznosi się po całej kuchni. Ponadto, w kontakcie z nimi, jesteśmy radośni i spokojni. Dary natury są sprężyste i jędrne. Tak jak ciało po ich zjedzeniu. Dbaj o nie i wybieraj warzywa i owoce od lokalnych rolników, niepryskane, z własnych ogródków lub organiczne. Takie produkty smakują życiem i czuć ich energię.

To esencja zdrowia i roślinnego odżywiania pełnego blasku

W żywym jedzeniu, które wzmacnia energię miłości. spokoju i radości jest świeżość i sezonowość. Intuicja podpowie, czego szukać i co położyć na talerz. Do życiodajnych składników poza zielonymi warzywami, należą ziarna, orzechy, nieprzetworzone i bezglutenowe zboża, pachnące i świeże zioła, oleje tłoczone na zimno. Jeśli posiłki mają dobrą energię i zapraszają do jedzenia, korzystnie wpływają na stan ciała, duszy i umysłu. I odwrotnie, to jak się czujemy i podchodzimy do jedzenia, ma wpływ na wartość jaką dostarczy jedzenie. Dlatego, pięknie jest dojść do takiego momentu, gdy świadomie i z miłością wybieramy to, co Ci służy, co odżywia i karmi. Po takich posiłkach, czujemy się wspaniale! Co więcej, to proste i smakowite oczyszczenie dla harmonii całego ciała. Energia miłości w pożywieniu to prostota, piękno i żywe smaki. W ten sposób, okazujesz Sobie miłość i szacunek. Zaprośmy je do naszej kuchni i cieszmy się zdrowiem!

Poniżej, przepis na pełen miłości posiłek:

Dla 1 osoby, czas 20 minut

 • 100 g organicznego jarmużu
 • 50 g fasolki zielonej
 • 50 g brokuła
 • 30 g natki pietruszki
 • 30 g liści rzodkiewki
 • 1 mała cukinia
 • 1 zwykła cebulka
 • 1 ząbek czosnku
 • 2 łyżki oleju rzepakowego nierafinowanego
 • łyżka sezamu i pestek słonecznika
 • szczypta ziół prowansalskich i pieprzu

Najpierw, zacznij od umycia delikatnie warzyw i porwania liści na małe kawałki. Odstaw je na bok. Następnie, pokrój cukinię w księżyce i uduś na małym ogniu na oleju przez 15 minut razem z cebulką i czosnkiem. Pod koniec, dodaj do niej zioła. Teraz, czas na ucztę. Przełóż wszystko na talerz. Na koniec, dodaj sezam i pestki. Gotowe, smakuj z przyjemnością! Dla większej dawki miłości, dodaj do posiłku 50 g gryki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nv-author-image