Dzięki Wam jestem tutaj

with Brak komentarzy

Dzięki Wam jestem tutaj w ten cudowny, grudniowy czas 2018 roku. Dziękuję za możliwość rozwoju i możliwość spotkania z Wami:

*Luty 2018

Konkurs na Facebooku z granolą w tle: 3 wybrane osoby otrzymały moją domową granolę. Pierwszy sukces Czuje i smakuje! Cieszę się, że tak smakowała.

*Maj 2018

Ciasto z borówkami zdobyło Wasze kubki smakowe podczas międzynarodowego Warsaw Social Picnic organizowanego w parku Skaryszewskim. Odczucia: "To ciasto wygląda jak ze sklepu" Ten piknik dał mi motywację do dalszych pomysłów. Pierwszy piknik Czuje i smakuje: pyszne naleśniki ze słodkich ziemniaków są hitem!

*Czerwiec 2018:

Przepis na naleśniki z czereśniami pojawił się na stronie jednego z moich ulubionych wydawnictw o tematyce zdrowotnej i propagującej styl roślinny: Biokurierze. Link do przepisu tutaj: Naleśniki orzechowo - kokosowe Drugi piknik Czuje i smakuje: inspirująca rozmowa o fotografii kulinarnej i odpowiednim sprzęcie wzmacnia moją cierpliwość. Cieszę się, że złote ziarno Sorgo zdobywa kubki smakowe.

*Lipiec 2018

II piknik Czuje i smakuje o nazwie "Miłość" okazał się sukcesem, tym razem biesiadowanie w ukochanym miejscu - Lesie Bielańskim przy nowym przepisie, ciastkach kakaowych i babeczkach z poziomkami.

*Sierpień 2018
I spotkanie w Sklepie Słonecznym na zielonym Żoliborzu, które zaskoczyło mnie frekwencją, ciepłym odbiorem i ciekawymi pytaniami. 3 wybrane osoby wygrywają domową kolację ze mną 🙂

IV piknik Czuje i smakuje o nazwie "Miłość" jest cudowną okazją do spotkania przy makaronie buraczanym, który staje się hitem!

II spotkanie w Sklepie Słonecznym jest bardzo kameralne. Opowiedziałam o radosnych, ale też trudnych momentach w życiu i drodze ku pokochaniu swojego ciała, 3 osoby wygrały domowe mini masło orzechowe.

Wrzesień 2018

Intymny tekst o drodze do szczęścia i harmonii, wierząc, że pomoże w trudnych chwilach. Link do artykułu tutaj: Głęboki odpoczynek dzięki depresji
Pierwsza lekcja gotowania z dziećmi ze szkoły na Bielanach: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Uniwersytet Młodego Człowieka. Zrobiliśmy energetyczne kulki 🙂

Październik 2018

Pierwsze targi wegańskie podczas Wege Festiwal w PKiN Czuje i smakuje: byłam wzruszona ilością ciepła, radości i dobrych wibracji jakie otrzymałam od Was.

Druga lekcja gotowania z dziećmi ze szkoły na Bielanach: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Uniwersytet Młodego Człowieka. Zrobiliśmy pyszne gofry bananowe.

Moje ciasto Puszyste ciasto z dynią i cukinią i brownie. wspomagały swoją energią cykl warsztatów dla kobiet:  "Moc Kobiety - Sztuka Dzikości" w Urzędzie Dzielnicy Bielany m.st Warszawy.

Listopad 2018

Kuchnia Smaków z Ikea z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr.391 im. Alka Dawidowskiego: jestem wdzięczna, że mogłam uczestniczyć wspólnie z dziećmi we wspaniałej lekcji podczas której zrobiliśmy gofry, batoniki i kulki mocy.

Grudzień 2018

2 spotkania w Szkole Podstawowej nr.391 im. Alka Dawidowskiego na Żoliborzu, mówiliśmy o zdrowych zamiennikach cukru i ulepiliśmy razem kulki na aukcję Szlachetnej Paczki, a z drugą klasą zrobiliśmy gofry.

Nie mogę doczekać się nowego 2019!

Obserwuj na Katarzyna Hryniewicz:

Nazywam się Katarzyna Hryniewicz. Zapraszam Cię do magicznego świata kwiatów i ziół. Opowiadam w nim jak zadbać o blask duszy dzięki smakom natury i rozjaśniać każdy dzień sercem. W radości i spokoju. Niech się pięknie darzy! Zaczytaj się w ziołowych opowieściach...