Przejdź do treści
Strona główna » Przepisy » Chleb imbirowy z cynamonem

Chleb imbirowy z cynamonem

  • 2 min read

Chleb imbirowy z cynamonem to cudowny pomysł na domowy, słodki deser podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną w okresie świątecznym.

Przepis ten jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Dlatego, na potrzeby bloga i roślinnych kubków smakowych, wyczarowałam kremowy, cynamonowo – imbirowy i pachnący grudniem deser.

Chleb imbirowy z cynamonem to słodycz i karmelowy zapach

Po pierwsze, jego woń roznosi się po całym mieszkaniu. Po drugie, zawsze z radością wyjadam z robota kuchennego 🙂 Po trzecie, gdy piekarnik chodzi miarowo, jest ciepło, przyjemnie, czuję błogość, a mój psiak śpi błogo. Chleb imbirowy z cynamonem to wprost stworzony roztapiać największego smutku i świetny prezent dla drugiej osoby.

Chleb imbirowy z cynamonem to świetna zabawa

W kuchni możesz szaleć razem z małymi i dużymi, wystarczy zamieszać składniki i przelać je do foremek. Już samo sprawdzanie smaku ciasta daje wiele radości. A ja coś czuję, że odtąd będzie to jedno z moich ulubionych ciast 🙂 Na wczorajszym finale nie było końca zachwytom i cieszę się, że tak smakował.

Ten przepis jest niesamowicie kremowy

Jego gorące warstwy imbiru, cynamonu i kokosu przenikają się pieszcząc wszystkie zmysły 🙂 Co więcej, chleb jest bardzo sycący. Już jeden kawałek przyjemnie rozpieszcza. Choć, nie wiem czy skończy się na jednym kawałku…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *